Cosmesis Tightening & Firming Neck Cream Décolleté & neck firming cream

Tightening & Firming Neck Cream from Life Extension
Best price
{{TABTIT2}}

Just $19.95

on Tue 10-May-2022

at Life Extension

{{PRICE2}}

on {{WHEN2}}

at {{SHOP2}}

Cosmesis Tightening & Firming Neck Cream Décolleté & neck firming cream

Manufacturer: Cosmesis

Cosmesis Tightening & Firming Neck Cream Décolleté & neck firming cream

Time and environment can impact one’s neck and delicate décolleté areas. Keep skin looking youthful and protected with Cosmesis’ neck-firming cream. . Tightening & Firming Neck Cream: Décolleté & neck firming cream

Manufacturer: Life Extension

Tightening and Firming Neck Cream 2 oz by Life Extension

Reactivating Youthful SkinJeśli nie dbasz o cienką skórę w okolicy szyi, to nie dostrzegasz jednej z najoczywistszych oznak starzenia się. Szyja i górna część klatki piersiowej/ramion/tułowia jest ''zwierciadłem twojego wieku'', ponieważ delikatna skóra jest szczególnie podatna na zwiotczenie oraz powstawanie zmarszczek. Na szczęście, postępy w badaniach doprowadziły do odkrycia związków, które oferują nowe podejście do wspierania delikatnej skóry w okolicach szyi i dekoltu. Naukowcy zidentyfikowali związki, które działają jako kluczowe regulatory biochemicznego środowiska wewnątrz warstwy skóry właściwej. Ułatwia to komunikację niezbędną dla ochrony, naprawy i wzmocnienia jej od wewnątrz.

Cosmesis Skin Care łączy te związki w jedną formułę o wysokiej potencji, która wpływa na wiele czynników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Zawiera ona pięć intensywnych składników, które wspomagają przywrócenie i zachowanie młodszego wyglądu skóry. Pierwszym z nich jest heksapeptyd-10, który wpływa na połączenia skórno-naskórkowe, wzmacniając elastyczność i jędrność skóry. Acetylo-dipeptyd-13 difenyloglicyna poprawia natomiast szczelność skóry poprzez zatrzymanie rozpadu elastyny i stymulowanie syntezy kolagenu typu I. Jagody goji posiadają niezrównany potencjał przeciwutleniajacy, który chroni wewnętrzną strukturę skóry przed wolnymi rodnikami. Indyjski agrest wspomaga ochronę przed uszkodzeniami UV, które prowadzą do rozpadu kolagenu i wczesnej utraty elastyczności. Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie skóry i ułatwia komunikację między jej warstwami. Połączenie tych 5 składników zapewnia nadzwyczajne wsparcie dla delikatnej skóry szyi, chroniąc ją przed widocznymi oznakami starzenia się.

Life Extension Cosmesis Skin Care Tightening & Firming Neck Cream 2 oz

Reactivating Youthful Skin. Dermatologist Formulated. Not Tested on Animals. f youre not targeting the thin skin of your neck area, then youre overlooking one of the most obvious signs of aging. Your neck and upper chest/shoulder/torso area is a dead giveaway of your age because its thin skin is especially prone to sagging and wrinkles. But it doesnt have to be. Advances in research have led to the discovery of compounds that offer a novel approach to supporting the delicate skin of your neck and dcollet. Scientists have discovered that these compounds act as key regulators of the biochemical environment within the dermal layers of the skin. This facilitates the communication necessary to protect, rejuvenate, and strengthen your skin from the inside out.
Share to FaceBookShare to TwitterShare to MessengerShare to WhatsAppShare to RedditShare to TumblrShare to PinterestShare to PocketShare to EMailShare to Skype
Follow @dealsnapnet
Latest hot deals:
 
CLOSE