MacuGuard® Ocular Support with Saffron 60 Softgels by Life Extension

MacuGuard® Ocular Support from LifeExtension.com
Save 33%!
Elsewhere

Just $18.75

on Thu 30-Jul-2020

at LifeExtension

Just $28.12

on (zł105.67) Fri 31-Jul-2020

at Life Extension Europe

MacuGuard® Ocular Support with Saffron 60 Softgels by Life Extension

Life Extension MacuGuard® Ocular Support with Saffron (60 Softgels)

Nutrients like lutein and saffron support eye health. Our Best Seller MacuGuard® formula delivers these nutrients and more to maintain eye health.. MacuGuard® Ocular Support with Saffron, 60 softgels

MacuGuard® Ocular Support with Saffron 60 Softgels by Life ExtensionZachowanie dobrego wzroku wraz z upływem czasu jest kluczowym elementem wpływającym na jakość życia. MacuGuard ™ Wsparcie dla Oczu to formuła o zwiększonej absorpcji, która łączy w sobie składniki, chroniące zdrowie oczu.

Karotenoidy: niezbędne składniki dla Twoich oczu

Niezbędne dla naszych oczu składniki odżywcze często trudno jest uzyskać w wystarczających ilościach jedynie z pożywienia. Karotenoidy znajdujące się w warzywach, takie jak luteina i specyficzne formy zeaksantyny stanowią pigment plamki, która jest niezbędna dla zachowania prawidłowego wzroku. Ta część siatkówki chroni podstawowe komórki wykrywające światło przed uszkodzeniami spowodowanymi przez nadmiar światła niebieskiego i ultrafioletowego. Niestety, zarówno gęstość pigmentu plamki, jak i zdolność wytwarzania mezo-zeaksantyny z luteiny, naturalnie zmniejsza się z wiekiem. Produkt MacuGuard ™ Wsparcie dla Oczu zawiera luteinę, trans-zeaksantynę i mezo-zeaksantynę wraz z fosfolipidami o zwiększonej absorpcji i akumulacji w siatkówce. Ponadto, alfa-karoten został dodany w oparciu o nowe dowody, że przyczynia się do wsparcia pigmentu plamki.

Odżywianie dla zdrowego wzroku: szafran i C3G

MacuGuard ™ Wsparcie dla Oczu zawiera optymalną dawkę szafranu wraz z C3G (cyanidin-3-glukozyd) aby wspierać zdrowe widzenie. C3G z ekstraktu z europejskiej czarnej porzeczki, wspomaga zdolność widzenia w ciemnościach poprzez sprzyjanie regeneracji rodopsyny, związku siatkówki, a dodanie ekstraktu z szafranu poprawia ogólne widzenie.

Ta innowacyjna formuła powinna być częścią programu odżywczego, który ma na celu ochronę oczu.

#life #extension
Share to FaceBookShare to TwitterShare to MessengerShare to WhatsAppShare to RedditShare to TumblrShare to PinterestShare to PocketShare to EMailShare to Skype
Follow @dealsnapnet
Latest deals in Health Food:
 
CLOSE