Life Extension Triple Strength ProstaPollen™ (30 Softgels)

Triple Strength ProstaPollen from LifeExtension.com
Save 37%!
Elsewhere

Just $21.00

on Tue 04-Aug-2020

at LifeExtension

Just $33.32

on (zł124.74) Fri 31-Jul-2020

at Life Extension Europe

Life Extension Triple Strength ProstaPollen™ (30 Softgels)

Life Extension Triple Strength ProstaPollen™ (30 Softgels)

Triple Strength ProstaPollen™ contains concentrated pollen extracts specifically selected to support healthy urination patterns and prostate health.. Triple Strength ProstaPollen™, 30 softgels

Triple Strength ProstaPollen 30 Softgels by Life ExtensionZ wiekiem, wielu mężczyzn zauważa znaczne zmiany jakie zachodzą w ich gruczole krokowym. ProstaPollen ™ wspomaga prawidłowe oddawanie moczu i funkcje prostaty.

Potrójnie Silny ProstaPollen ™ zawiera specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty z pyłków kwiatowych, które jak potwierdzono klinicznie zapewniają skuteczne wsparcie dla starzejącego się gruczołu prostaty. Rozpuszczalne w wodzie (NAX™) i tłuszczach (G60™) frakcje zawarte w europejskim ekstrakcie Potrójnie Silny ProstaPollen ™, pomagają utrzymać napięcie mięśni gładkich prostaty, cewki moczowej i pęcherza moczowego.

Life Extension oferuje wyciąg z pyłków również w kompleksowej formule Ultra Naturalnie Zdrowa Prostata. Obecnie dostępny jest wzbogacony produkt Potrójnie Silny ProstaPollen ™ o silniejszej dawce, przyjmowanej raz dziennie.

Mężczyźni stosujący suplementację preparatu Life Extension Ultra Naturalnie Zdrowa Prostata mogą uzyskać dodatkowe korzyści przyjmując ponadto tylko jedną kapsułkę dziennie formuły Potrójnie Silny ProstaPollen ™.

#life #extension
Share to FaceBookShare to TwitterShare to MessengerShare to WhatsAppShare to RedditShare to TumblrShare to PinterestShare to PocketShare to EMailShare to Skype
Follow @dealsnapnet
Latest deals in Health Food:
 
CLOSE