EMG P Active P Bass Guitar Pickup Black

EMG P Active P Bass Guitar Pickup Black from zZounds
Save 9%!
Elsewhere

Just $104.00

on Fri 26-Feb-2021

at zZounds

Just $113.82

on (zł430.00) Tue 23-Feb-2021

at Muziker

EMG P Active P Bass Guitar Pickup Black

Manufacturer: EMG

EMG P Active P Bass Guitar Pickup Black

One of EMG's original designs and their most popular bass pickup since its introduction in 1979; the EMG P covers a wide sonic palette of classic and modern bass sounds.

EMG P Black

EMG P przetwornik do gitary basowej 4-strunowej. Jeden z najbardziej popularnych przetworników kiedykolwiek skonstruowanych. Niekończąca się liczba profesjonalistów używających tych przystawek potwierdza jej zalety. Przetworniki te mają dwie krótkie cewki o zwartej budowie, niewielkiej impedancji i dużej przewodności magnetycznej. Ponieważ cewki nie są połączone szeregowo tak jak ich pasywne odpowiedniki przystawka ma od nich dwa razy więcej dołu.Poza tym EMG-P charakteryzuje konkretne brzmienie, przy dużej wrażliwości i czułości na atak (jest to główna cecha różniąca EMG-P o ich pasywnych poprzedniczek), naturalny prezens, potężny dół oraz kąśliwy środek. Zastosowanie magnesów ceramicznych zwiększa dodatkowo czystość brzmienia. Obie z połówek przetwornika są między sobą bardzo dokładnie zrównoważone dla osiągnięcia jednakowego poziomu sygnał wyjściowego i bezkompromisowego ataku. Dodatkowo oprócz przetworników o standartowych rozmiarach są dostępne EMG P5 i EMG P6 dla basów 5-cio i 6-cio strunowych. EMG-P pokrywa rozstaw strun do 2,2"; EMG-P5 do 2,6", a EMG-P6 do 3,0". Wszystkie trzy modele mają jednakowe rozmiary zewnętrzne i pasują do standartowych wycięć pod przetworniki w gitarach Precision Bass.

Kolor: Czarny

Kraj pochodzenia: USA

#black #guitar #bass
Share to FaceBookShare to TwitterShare to MessengerShare to WhatsAppShare to RedditShare to TumblrShare to PinterestShare to PocketShare to EMailShare to Skype
Follow @dealsnapnet
Latest deals in Music:
 
CLOSE