Babysteps Hrací interaktivní podložka pro miminka PIVOŇKA

Babysteps Hrací interaktivní podložka pro miminka PIVOŇKA from Benlemi Europe
Best price
{{TABTIT2}}

Just 1,725.00

on Sat 27-Aug-2022

at Benlemi Europe

{{PRICE2}}

on {{WHEN2}}

at {{SHOP2}}

Babysteps Hrací interaktivní podložka pro miminka PIVOŇKA

Manufacturer: Babysteps

Babysteps Hrací interaktivní podložka pro miminka PIVOŇKA

Od narození rozvíjejte smysly miminka s hrací interaktivní podložkou ve vzoru PIVOŇKA

Hledáte hračku, která pomůže rozvíjet smysly vašeho miminka už od jeho narození? Najděte praktického pomocníka ve vzdělávací podložce ve vzoru PIVOŇKA, která pozitivně působí na zrak, sluch i hmat, současně podporuje motorické i manuální dovednosti.

Vše to zvládá s pomocí 4 hraček – šustící sovy, kytičky s bezpečnostním zrcátkem na obou stranách, korunky s chrastítkem a pískací tyčinky. Je tam však i dost místa na případné další oblíbené hračky, stačí je jen přidat na hrazdičku..

Interaktivní podložka se vyrábí pouze z prémiových materiálů, které splňují OEKO-TEX Standard 100. Tvoři ji 100% bavlna ze 47 %, dalších 47 % je z hladké minky a obsahuje 6 % netkanou antialergenní textilii. Uvnitř se nachází výplň z dutého vlákna. Vše je tak plně vhodné i pro děti s alergiemi. Má praktické rozměry – na výšku cca 60 cm a v průměru přibližně 90 cm.

Ve stejném motivu PIVOŇKA navíc u nás seženete Teepee, ozdobné polštářky nebo třeba povlečení. Dětský pokoj díky tomu jednoduše doladíte a doplníte ho třeba o dětský stan, ozdobný polštářek nebo ložní povlečení.
Share to FaceBookShare to TwitterShare to MessengerShare to WhatsAppShare to RedditShare to TumblrShare to PinterestShare to PocketShare to EMailShare to Skype
Follow @dealsnapnet
CLOSE